avs, delete, rollback, Administratörer
17 279
redigeringar
m (r2.7.3) (robot Lägger till: de:Sharon Kane Tar bort: es:Sharon Kane, fr:Sharon Kane) |
Sipzz (diskussion | bidrag) (→Filmografi som regissör: fix) |
||
Rad 40: | Rad 40: | ||
! Titel !! Studio !! År | ! Titel !! Studio !! År | ||
|- | |- | ||
| [[Bondage Artist]] || [[Harmony Concepts]] || [[1998# | | [[Bondage Artist]] || [[Harmony Concepts]] || [[1998#Filmer (premiärdatum)|1998]] | ||
|- | |- | ||
| [[Bondage Nudes In Love]] || [[Harmony Concepts]] || [[1998# | | [[Bondage Nudes In Love]] || [[Harmony Concepts]] || [[1998#Filmer (premiärdatum)|1998]] | ||
|- | |- | ||
| [[Bondage Ranch]] || [[Harmony Concepts]] || [[1998# | | [[Bondage Ranch]] || [[Harmony Concepts]] || [[1998#Filmer (premiärdatum)|1998]] | ||
|- | |- | ||
| [[Bondagettes Next Door]] || [[Harmony Concepts]] || | | [[Bondagettes Next Door]] || [[Harmony Concepts]] || | ||
|- | |- | ||
| [[Burglary And Bondage]] || [[Harmony Concepts]] || [[1998# | | [[Burglary And Bondage]] || [[Harmony Concepts]] || [[1998#Filmer (premiärdatum)|1998]] | ||
|- | |- | ||
| [[Club Lez]] || [[In Hand Video]] || [[1990# | | [[Club Lez]] || [[In Hand Video]] || [[1990#Filmer (premiärdatum)|1990]] | ||
|- | |- | ||
| [[Godmother]] || [[All Worlds]] || [[1991# | | [[Godmother]] || [[All Worlds]] || [[1991#Filmer (premiärdatum)|1991]] | ||
|- | |- | ||
| [[Mistress Kane's Transsexual Secrets]] || [[Bizarre Video]] || [[1999# | | [[Mistress Kane's Transsexual Secrets]] || [[Bizarre Video]] || [[1999#Filmer (premiärdatum)|1999]] | ||
|- | |- | ||
| [[Neighborhood Snoop]] || [[Harmony Concepts]] || [[1997# | | [[Neighborhood Snoop]] || [[Harmony Concepts]] || [[1997#Filmer (premiärdatum)|1997]] | ||
|- | |- | ||
| [[New Girl On The Block]] || [[Harmony Concepts]] || [[1998# | | [[New Girl On The Block]] || [[Harmony Concepts]] || [[1998#Filmer (premiärdatum)|1998]] | ||
|- | |- | ||
| [[Nude Bondage Fantasies Fulfilled]] || [[Harmony Concepts]] || [[1999# | | [[Nude Bondage Fantasies Fulfilled]] || [[Harmony Concepts]] || [[1999#Filmer (premiärdatum)|1999]] | ||
|- | |- | ||
| [[Nude Bondage Goddess Worship]] || [[Harmony Concepts]] || [[1999# | | [[Nude Bondage Goddess Worship]] || [[Harmony Concepts]] || [[1999#Filmer (premiärdatum)|1999]] | ||
|- | |- | ||
| [[Nude Bondage International]] || [[Harmony Concepts]] || [[1998# | | [[Nude Bondage International]] || [[Harmony Concepts]] || [[1998#Filmer (premiärdatum)|1998]] | ||
|- | |- | ||
| [[Nude Bondage Maid Service]] || [[Harmony Concepts]] || [[1998# | | [[Nude Bondage Maid Service]] || [[Harmony Concepts]] || [[1998#Filmer (premiärdatum)|1998]] | ||
|- | |- | ||
| [[Nude Bondage Online]] || [[Harmony Concepts]] || [[1998# | | [[Nude Bondage Online]] || [[Harmony Concepts]] || [[1998#Filmer (premiärdatum)|1998]] | ||
|- | |- | ||
| [[Nude Bondage Personal Ad]] || [[Harmony Concepts]] || [[1998# | | [[Nude Bondage Personal Ad]] || [[Harmony Concepts]] || [[1998#Filmer (premiärdatum)|1998]] | ||
|- | |- | ||
| [[Nude Bondage Real Time]] || [[Harmony Concepts]] || [[1998# | | [[Nude Bondage Real Time]] || [[Harmony Concepts]] || [[1998#Filmer (premiärdatum)|1998]] | ||
|- | |- | ||
| [[Nude Bondage Rehab]] || [[Harmony Concepts]] || [[1998# | | [[Nude Bondage Rehab]] || [[Harmony Concepts]] || [[1998#Filmer (premiärdatum)|1998]] | ||
|- | |- | ||
| [[Nude Bondage Tea Party]] || [[Harmony Concepts]] || [[1998# | | [[Nude Bondage Tea Party]] || [[Harmony Concepts]] || [[1998#Filmer (premiärdatum)|1998]] | ||
|- | |- | ||
| [[Nude Love Bondage Afternoon]] || [[Harmony Concepts]] || [[1999# | | [[Nude Love Bondage Afternoon]] || [[Harmony Concepts]] || [[1999#Filmer (premiärdatum)|1999]] | ||
|- | |- | ||
| [[Opera Whip Me - Live!]] || [[Bizarre Video]] || [[1999# | | [[Opera Whip Me - Live!]] || [[Bizarre Video]] || [[1999#Filmer (premiärdatum)|1999]] | ||
|- | |- | ||
| [[Playing With the Plumber]] || [[Harmony Concepts]] || [[1997# | | [[Playing With the Plumber]] || [[Harmony Concepts]] || [[1997#Filmer (premiärdatum)|1997]] | ||
|- | |- | ||
| [[Recording Studio Bondagettes]] || [[Harmony Concepts]] || [[1998# | | [[Recording Studio Bondagettes]] || [[Harmony Concepts]] || [[1998#Filmer (premiärdatum)|1998]] | ||
|- | |- | ||
| [[Sharon's Afternoon Delight]] || [[Harmony Concepts]] || [[1998# | | [[Sharon's Afternoon Delight]] || [[Harmony Concepts]] || [[1998#Filmer (premiärdatum)|1998]] | ||
|- | |- | ||
| [[Sharon's Nude Bondage Maid]] || [[Harmony Concepts]] || [[1998# | | [[Sharon's Nude Bondage Maid]] || [[Harmony Concepts]] || [[1998#Filmer (premiärdatum)|1998]] | ||
|- | |- | ||
| [[She Likes Them Naked And Tied]] || [[Harmony Concepts]] || [[1998# | | [[She Likes Them Naked And Tied]] || [[Harmony Concepts]] || [[1998#Filmer (premiärdatum)|1998]] | ||
|- | |- | ||
| [[Stairway To Paradise]] || [[VCA]] || [[1990# | | [[Stairway To Paradise]] || [[VCA]] || [[1990#Filmer (premiärdatum)|1990]] | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Toe Job]] || [[Bizarre Video]] || [[1990#Filmer (premiärdatum)|1990]] | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[T/S Files]] || [[Bizarre Video]] || [[1999#Filmer (premiärdatum)|1999]] | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Teach Me Please]] || [[Harmony Concepts]] || [[1997#Filmer (premiärdatum)|1997]] | ||
|- | |- | ||
| [[Workplace Diversions]] || [[Harmony Concepts]] || [[1998# | | [[Unsuspecting Neighbor]] || [[Harmony Concepts]] || [[1999#Filmer (premiärdatum)|1999]] | ||
|- | |||
| [[Workplace Diversions]] || [[Harmony Concepts]] || [[1998#Filmer (premiärdatum)|1998]] | |||
|} | |} | ||