avs, delete, rollback, Administratörer
17 279
redigeringar
Sipzz (diskussion | bidrag) |
Sipzz (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(2 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 1: | Rad 1: | ||
'''Lista över Twistys Treats''', vilka utses på [[Twistys]] webbsida. Twistys Treat of the Year är markerade i <span style="background-color:#CCFFCC">'''grönt''',</span> och avser efterföljande år. Till exempel [[Bree Olson]] var ''Twistys Treat of the Year'' [[2008]]. | '''Lista över Twistys Treats''', vilka utses på [[Twistys]] webbsida. Twistys Treat of the Year är markerade i <span style="background-color:#CCFFCC">'''grönt''',</span> och avser efterföljande år. Till exempel [[Bree Olson]] var ''Twistys Treat of the Year'' [[2008]]. | ||
== | == 2020–2024 == | ||
{| class="wikitable" style="text-align:center;" width="80%" | |||
|- | |||
| width="7%" | '''Månad / År '''|| width="15%" | '''2020''' || width="15%" | '''2021''' || width="15%" | '''2022''' || width="15%" | '''2023''' || width="15%" | '''2024''' | |||
|- | |||
| '''Januari''' || [[Gabbie Carter]] || – || – || – || – | |||
|- | |||
| '''Februari''' || [[Demi Sutra]] || – || – || – || – | |||
|- | |||
| '''Mars''' || [[Gianna Dior]] || – || – || – || – | |||
|- | |||
| '''April''' || [[Kendra Sunderland]] || – || – || – || – | |||
|- | |||
| '''Maj''' || – || – || – || – || – | |||
|- | |||
| '''Juni''' || – || – || – || – || – | |||
|- | |||
| '''Juli''' || – || – || – || – || – | |||
|- | |||
| '''August''' || – || – || – || – || – | |||
|- | |||
| '''September''' || – || – || – || – || – | |||
|- | |||
| '''Oktober''' || – || – || – || – || – | |||
|- | |||
| '''November''' || – || – || – || – || – | |||
|- | |||
| '''December''' || – || – || – || – || – | |||
|} | |||
== 2015–2019 == | |||
{| class="wikitable" style="text-align:center;" width="80%" | {| class="wikitable" style="text-align:center;" width="80%" | ||
|- | |- | ||
| width="7%" | '''Månad / År '''|| width="15%" | '''2015''' || width="15%" | '''2016''' || width="15%" | '''2017''' || width="15%" | '''2018''' || width="15%" | '''2019''' | | width="7%" | '''Månad / År '''|| width="15%" | '''2015''' || width="15%" | '''2016''' || width="15%" | '''2017''' || width="15%" | '''2018''' || width="15%" | '''2019''' | ||
|- | |- | ||
| '''Januari''' || [[Staci Carr]] || [[Kathrynn St-Croixx]] || [[Megan Rain]] || [[Angela White]] || | | '''Januari''' || [[Staci Carr]] || [[Kathrynn St-Croixx]] || [[Megan Rain]] || [[Angela White]] || [[Molly Stewart]] | ||
|- | |- | ||
| '''Februari''' || [[Cassidy Banks]] || [[Veronica Weston]] || [[Sydney Cole]] || || | | '''Februari''' || [[Cassidy Banks]] || [[Veronica Weston]] || [[Sydney Cole]] || [[Karlee Grey]] || [[Broooke Benz]] och [[Brittany Benz]] | ||
|- | |- | ||
| '''Mars''' || [[August Ames]] || [[Stefanie Joy]] || [[Blair Williams]] || || | | '''Mars''' || bgcolor = "#CCFFCC" | '''[[August Ames]] || [[Stefanie Joy]] || [[Blair Williams]] || [[Lily LaBeau]] || [[Emily Willis]] | ||
|- | |- | ||
| '''April''' || [[Kenna James]] || [[Cecilia Lion]] || [[Alex Grey]] || || | | '''April''' || [[Kenna James]] || [[Cecilia Lion]] || [[Alex Grey]] || [[Whitney White]] || [[Anny Aurora]] | ||
|- | |- | ||
| '''Maj''' || [[Valentina Nappi]] || [[Kali Rose]] || [[Adria Rae]] || || | | '''Maj''' || [[Valentina Nappi]] || [[Kali Rose]] || [[Adria Rae]] || [[Scarlett Sage]] || [[Alina Lopez]] | ||
|- | |- | ||
| '''Juni''' || [[Charlotte Stokely]] || [[Lucy Shiloh]] || [[Nina North]] || || | | '''Juni''' || [[Charlotte Stokely]] || [[Lucy Shiloh]] || [[Nina North]] || [[Jenna Sativa]] || [[Emma Hix]] | ||
|- | |- | ||
| '''Juli''' || [[Alaina Fox]] || [[Abella Danger]] || [[Uma Jolie]] || || | | '''Juli''' || [[Alaina Fox]] || [[Abella Danger]] || [[Uma Jolie]] || [[Gina Valentina]] || [[Veronica Rodriguez]] | ||
|- | |- | ||
| '''August''' || [[Maya Rae]] || [[Adriana Chechik]] || [[Cameron Canela]] || || | | '''August''' || [[Maya Rae]] || [[Adriana Chechik]] || [[Cameron Canela]] || [[Alex De La Flor]] || [[Kendra Spade]] | ||
|- | |- | ||
| '''September''' || [[Kaley Kade]] || [[Kimmy Granger]] || [[Elena Koshka]] || || | | '''September''' || [[Kaley Kade]] || [[Kimmy Granger]] || [[Elena Koshka]] || [[Ivy Wolfe]] || [[Desiree Dulce]] | ||
|- | |- | ||
| '''Oktober''' || [[Jenna Justice]] || [[Riley Reid]] || [[Giselle Palmer]] || || | | '''Oktober''' || [[Jenna Justice]] || bgcolor = "#CCFFCC" | '''[[Riley Reid]] || [[Giselle Palmer]] || [[Kira Noir]] || [[Lacy Lennon]] | ||
|- | |- | ||
| '''November''' || [[Penelope Lynn]] || [[Elsa Jean]] || [[Lana Rhoades]] || || | | '''November''' || [[Penelope Lynn]] || [[Elsa Jean]] || [[Lana Rhoades]] || [[Eliza Ibarra]] || [[Paige Owens]] | ||
|- | |- | ||
| '''December''' || [[Khaleesi Wilde]] || [[Darcie Dolce]] || [[Jillian Janson]] || || | | '''December''' || [[Khaleesi Wilde]] || [[Darcie Dolce]] || [[Jillian Janson]] || [[Jade Baker]] || [[Sabina Rouge]] | ||
|} | |} | ||
== | == 2010–2014 == | ||
{| class="wikitable" style="text-align:center;" width="80%" | {| class="wikitable" style="text-align:center;" width="80%" | ||
|- | |- | ||
Rad 61: | Rad 91: | ||
|} | |} | ||
== | == 2005–2009 == | ||
{| class="wikitable" style="text-align:center;" width="80%" | {| class="wikitable" style="text-align:center;" width="80%" | ||
|- | |- |