avs, delete, rollback, Administratörer
17 279
redigeringar
Sipzz (diskussion | bidrag) (+juli 2014) |
Sipzz (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 1: | Rad 1: | ||
'''Lista över Twistys Treats''', vilka utses på [[Twistys]] webbsida. Twistys Treat of the Year är markerade i <span style="background-color:#CCFFCC">'''grönt''',</span> och avser efterföljande år. Till exempel [[Bree Olson]] var ''Twistys Treat of the Year'' [[2008]]. | '''Lista över Twistys Treats''', vilka utses på [[Twistys]] webbsida. Twistys Treat of the Year är markerade i <span style="background-color:#CCFFCC">'''grönt''',</span> och avser efterföljande år. Till exempel [[Bree Olson]] var ''Twistys Treat of the Year'' [[2008]]. | ||
== 2015-2019 == | |||
{| class="wikitable" style="text-align:center;" width="80%" | |||
|- | |||
| width="7%" | '''Månad / År '''|| width="15%" | '''2015''' || width="15%" | '''2016''' || width="15%" | '''2017''' || width="15%" | '''2018''' || width="15%" | '''2019''' | |||
|- | |||
| '''Januari''' || || || || | |||
|- | |||
| '''Februari''' || || || || || | |||
|- | |||
| '''Mars''' || || || || || | |||
|- | |||
| '''April''' || || || || || | |||
|- | |||
| '''Maj''' || || || || || | |||
|- | |||
| '''Juni''' || || || || || | |||
|- | |||
| '''Juli''' || || || || || | |||
|- | |||
| '''August''' || || || || || | |||
|- | |||
| '''September''' || || || || || | |||
|- | |||
| '''Oktober''' || || || || || | |||
|- | |||
| '''November''' || || || || || | |||
|- | |||
| '''December''' || || || || || | |||
|} | |||
== 2010-2014 == | == 2010-2014 == | ||
Rad 20: | Rad 50: | ||
| '''Juli''' || [[Bree Daniels]] || [[Dani Daniels]] || [[Sarah Peachez]] || [[Caprice]] || [[Ryan Ryans]] | | '''Juli''' || [[Bree Daniels]] || [[Dani Daniels]] || [[Sarah Peachez]] || [[Caprice]] || [[Ryan Ryans]] | ||
|- | |- | ||
| '''August''' || [[Prinzzess|Prinzzess Felicity Jade]] || [[Angela Sommers]] || [[Teal Conrad]] || [[Jessi June]] || | | '''August''' || [[Prinzzess|Prinzzess Felicity Jade]] || [[Angela Sommers]] || [[Teal Conrad]] || [[Jessi June]] || [[Aidra Fox]] | ||
|- | |- | ||
| '''September''' || [[Blake Rose]] || [[Malena Morgan]] || [[Spencer Scott]] || [[Nicole Aniston]] || | | '''September''' || [[Blake Rose]] || [[Malena Morgan]] || [[Spencer Scott]] || [[Nicole Aniston]] || [[Abigail Mac]] | ||
|- | |- | ||
| '''Oktober''' || [[Chrissy Marie]] || [[Eufrat]] || [[Niki Lee Young]] || [[Cassie Laine]] || | | '''Oktober''' || [[Chrissy Marie]] || [[Eufrat]] || [[Niki Lee Young]] || [[Cassie Laine]] || [[Aubrey Star]] | ||
|- | |- | ||
| '''November''' || bgcolor = "#CCFFCC" | '''[[Emily Addison]]''' || [[Brett Rossi]] || [[Sunny Leone]] || [[Anna Morna]] || | | '''November''' || bgcolor = "#CCFFCC" | '''[[Emily Addison]]''' || [[Brett Rossi]] || [[Sunny Leone]] || [[Anna Morna]] || [[Ariana Marie]] | ||
|- | |- | ||
| '''December''' || [[Sabrina Maree]] || [[Ainsley Addison]] || [[Mia Malkova]] || [[Sammi Tye]] || | | '''December''' || [[Sabrina Maree]] || [[Ainsley Addison]] || [[Mia Malkova]] || [[Sammi Tye]] || [[Capri Cavanni]] | ||
|} | |} | ||
== 2005-2009 == | == 2005-2009 == | ||
{| class="wikitable" style="text-align:center;" width=" | {| class="wikitable" style="text-align:center;" width="80%" | ||
|- | |- | ||
| width="7%" | ''' | | width="7%" | '''Månad / År'''|| width="15%" | '''2005''' || width="15%" | '''2006''' || width="15%" | '''2007''' || width="15%" | '''2008''' || width="15%" | '''2009''' | ||
|- | |- | ||
| '''Januari''' || --------- || [[Erica Campbell]] || [[Jessica Jaymes]] || [[Andie Valentino]] || [[Capri Anderson]] | | '''Januari''' || --------- || [[Erica Campbell]] || [[Jessica Jaymes]] || [[Andie Valentino]] || [[Capri Anderson]] |