Voodoo: Skillnad mellan sidversioner
m
Bot: Automatisk textersättning: (-\| Födelsenamn(.*)\=(.*)\n +)
Sipzz (diskussion | bidrag) |
m (Bot: Automatisk textersättning: (-\| Födelsenamn(.*)\=(.*)\n +)) |
||
(3 mellanliggande sidversioner av en annan användare visas inte) | |||
Rad 5: | Rad 5: | ||
| Födelsedatum = {{Födelsedatum|1977|09|24}} | | Födelsedatum = {{Födelsedatum|1977|09|24}} | ||
| Födelseort = Toronto, Ontario, Kanada | | Födelseort = Toronto, Ontario, Kanada | ||
| Partner = [[Nicole Sheridan]] | | Partner = [[Nicole Sheridan]] | ||
| Dödsdatum = | | Dödsdatum = | ||
Rad 70: | Rad 69: | ||
|- | |- | ||
| [[Fade to Black 1]] || [[Vivid]] || [[2001]] | | [[Fade to Black 1]] || [[Vivid]] || [[2001]] | ||
|- | |||
| [[Faraway]] || [[Vivid]] || [[2004]] | |||
|- | |- | ||
| [[In The Army Now]] || [[Vivid]] || [[2009]] | | [[In The Army Now]] || [[Vivid]] || [[2009]] | ||
Rad 76: | Rad 77: | ||
|- | |- | ||
| [[Operation: Desert Stormy]] || [[Vivid]] || [[2007]] | | [[Operation: Desert Stormy]] || [[Vivid]] || [[2007]] | ||
|- | |||
| [[Portrait of Sunrise]] || [[Vivid]] || [[2002]] | |||
|- | |- | ||
| [[Rack 'em (2003)|Rack 'em]] || [[Vivid]] || [[2003]] | | [[Rack 'em (2003)|Rack 'em]] || [[Vivid]] || [[2003]] | ||
Rad 94: | Rad 97: | ||
|- | |- | ||
| [[This Ain't the Munsters XXX]] || [[Hustler]] || [[2008]] | | [[This Ain't the Munsters XXX]] || [[Hustler]] || [[2008]] | ||
|- | |||
| [[Ticket 2 Ride]] || [[Vivid]] || [[2004]] | |||
|- | |- | ||
| [[Time For Briana]] || [[Vivid]] || [[2006]] | | [[Time For Briana]] || [[Vivid]] || [[2006]] |