avs, delete, rollback, Administratörer
17 279
redigeringar
Sipzz (diskussion | bidrag) mIngen redigeringssammanfattning |
Sipzz (diskussion | bidrag) mIngen redigeringssammanfattning |
||
Rad 48: | Rad 48: | ||
! Titel || Studio || År | ! Titel || Studio || År | ||
|- | |- | ||
| [[Förbjudna | | [[Förbjudna Fantasier 3]] || Mike Beck || [[2011]] | ||
|- | |- | ||
| [[Kåta slampor]] || [[Svensk Premiär]] || 2011 | | [[Kåta slampor]] || [[Svensk Premiär]] || [[2011]] | ||
|- | |- | ||
| [[Raka rör och tuffa tag 2]] || [[Svensk Premiär]] || 2011 | | [[Raka rör och tuffa tag 2]] || [[Svensk Premiär]] || [[2011]] | ||
|- | |- | ||
| [[Kåta slampor 2]] || [[Svensk Premiär]] || 2012 | | [[Kåta slampor 2]] || [[Svensk Premiär]] || [[2012]] | ||
|- | |- | ||
| [[En slynas bekännelser]] || [[Mike Beck]] || 2012 | | [[En slynas bekännelser]] || [[Mike Beck]] || [[2012]] | ||
|- | |||
| [[Förbjudna Fantasier 4]] || [[Svensk Premiär]] || [[2012]] | |||
|} | |} | ||