Mr. Pete: Skillnad mellan sidversioner
Sipzz (diskussion | bidrag) |
Sipzz (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 7: | Rad 7: | ||
| Sexuell läggning = | | Sexuell läggning = | ||
| Födelseort = Las Vegas, Nevada, [[USA]] | | Födelseort = Las Vegas, Nevada, [[USA]] | ||
| Födelsenamn = Peter Digirolamo <sup>(Imdb)</sup | | Födelsenamn = Peter Digirolamo <sup>(Imdb)</sup> | ||
| Partner = | | Partner = | ||
| Dödsdatum = <!-- {{Död datum och ålder|1993|2|24|1941|4|12}} --> | | Dödsdatum = <!-- {{Död datum och ålder|1993|2|24|1941|4|12}} --> | ||
Rad 47: | Rad 47: | ||
|- | |- | ||
| [[Alone With The Enemy]] || [[Mile High]] || [[2010]] | | [[Alone With The Enemy]] || [[Mile High]] || [[2010]] | ||
|- | |||
| [[Asian Bombshells 2]] || Elegant Angel || 2015 | |||
|- | |- | ||
| [[Bad Girls 2 (2009)|Bad Girls 2]] || [[Digital Playground]] || [[2009#Filmer (premiärdatum)|2009]] | | [[Bad Girls 2 (2009)|Bad Girls 2]] || [[Digital Playground]] || [[2009#Filmer (premiärdatum)|2009]] |