Christian XXX: Skillnad mellan sidversioner
m
Bot: Automatisk textersättning: (-\| Födelsenamn(.*)\=(.*)\n +)
Sipzz (diskussion | bidrag) |
m (Bot: Automatisk textersättning: (-\| Födelsenamn(.*)\=(.*)\n +)) |
||
(2 mellanliggande sidversioner av en annan användare visas inte) | |||
Rad 7: | Rad 7: | ||
| Sexuell läggning = [[Bisexuell]] | | Sexuell läggning = [[Bisexuell]] | ||
| Födelseort = Burlington, Vermont, [[USA]] | | Födelseort = Burlington, Vermont, [[USA]] | ||
| Partner = | | Partner = | ||
| Dödsdatum = <!-- {{Död datum och ålder|1993|2|24|1941|4|12}} --> | | Dödsdatum = <!-- {{Död datum och ålder|1993|2|24|1941|4|12}} --> | ||
Rad 58: | Rad 57: | ||
|- | |- | ||
| [[40 Inch plus 7]] || [[Vivid]] || [[2008]] | | [[40 Inch plus 7]] || [[Vivid]] || [[2008]] | ||
|- | |||
| [[Anal Acrobats 2]] || [[Evil Angel]] || [[2008]] | |||
|- | |- | ||
| [[Big Ass She-Male Road Trip 9]] || [[Evil Angel]] || [[2004]] | | [[Big Ass She-Male Road Trip 9]] || [[Evil Angel]] || [[2004]] | ||
Rad 76: | Rad 77: | ||
|- | |- | ||
| [[Expert Guide to Oral Sex 2: Fellatio]] || [[Vivid]] || [[2007]] | | [[Expert Guide to Oral Sex 2: Fellatio]] || [[Vivid]] || [[2007]] | ||
|- | |- | ||
| [[Glorious Shemales]] || [[CX WOW]] || [[2013]] | |||
|- | |||
| [[I Love My Ass]] || [[Vivid]] || [[2007]] | | [[I Love My Ass]] || [[Vivid]] || [[2007]] | ||
|- | |- |