Evan Stone: Skillnad mellan sidversioner
m
Bot: Automatisk textersättning: (-\| Födelsenamn(.*)\=(.*)\n +)
Sipzz (diskussion | bidrag) |
m (Bot: Automatisk textersättning: (-\| Födelsenamn(.*)\=(.*)\n +)) |
||
(23 mellanliggande sidversioner av en annan användare visas inte) | |||
Rad 5: | Rad 5: | ||
| Födelsedatum = {{Födelsedatum|1964|07|18}} | | Födelsedatum = {{Födelsedatum|1964|07|18}} | ||
| Födelseort = Dallas, Texas, [[USA]]. | | Födelseort = Dallas, Texas, [[USA]]. | ||
| Partner = Gift med [[Jessica Drake]] (2002-2004) | | Partner = Gift med [[Jessica Drake]] (2002-2004) | ||
| Dödsdatum = | | Dödsdatum = | ||
Rad 45: | Rad 44: | ||
{| class="wikitable collapsible collapsed sortable" | {| class="wikitable collapsible collapsed sortable" | ||
! Titel !! Studio !! År | ! Titel !! Studio !! År | ||
|- | |||
| [[Acting Out]] || [[Vivid]] || [[2004]] | |||
|- | |||
| [[Aftermath]] || [[Vivid]] || [[2004]] | |||
|- | |||
| [[Alphabet]] || [[Vivid]] || [[2006]] | |||
|- | |- | ||
| [[Avengers XXX: A Porn Parody]] || [[Vivid]] || [[2012]] | | [[Avengers XXX: A Porn Parody]] || [[Vivid]] || [[2012]] | ||
|- | |- | ||
| [[Babysitters 2]] || [[Digital Playground]] || [[2011]] | | [[Babysitters 2]] || [[Digital Playground]] || [[2011]] | ||
|- | |||
| [[Bad Girls 3 (2010)|Bad Girls 3]] || [[Digital Playground]] || [[2010]] | |||
|- | |||
| [[Batman XXX: A Porn Parody]] || [[Vivid]] || [[2010#Filmer (premiärdatum)|2010]] | |||
|- | |- | ||
| [[Batgirl XXX: An Extreme Comixxx Parody]] || [[Extreme Comixxx]] || [[2012]] | | [[Batgirl XXX: An Extreme Comixxx Parody]] || [[Extreme Comixxx]] || [[2012]] | ||
Rad 55: | Rad 64: | ||
|- | |- | ||
| [[Best Friends (2000)|Best Friends]] || [[VCA]] || [[2000]] | | [[Best Friends (2000)|Best Friends]] || [[VCA]] || [[2000]] | ||
|- | |||
| [[Blonde And Blonder (2004)|Blonde And Blonder]] || [[Vivid]] || [[2004]] | |||
|- | |- | ||
| [[Blush]] || [[Vivid]] || [[2006]] | | [[Blush]] || [[Vivid]] || [[2006]] | ||
Rad 60: | Rad 71: | ||
| [[Broad Strokes]] || [[Vivid]] || [[2004]] | | [[Broad Strokes]] || [[Vivid]] || [[2004]] | ||
|- | |- | ||
| [[Chemistry 4]]|| [[Vivid]] || [[2008]] | | [[Burnt Fury]] || [[Vivid]] || [[2007]] | ||
|- | |||
| [[Cassidey's Day Off]] || [[Vivid]] || [[2007]] | |||
|- | |||
| [[Chemistry 4]] || [[Vivid]] || [[2008]] | |||
|- | |||
| [[Cinema Obscura]] || [[Vivid]] || [[2004]] | |||
|- | |||
| [[Civilian Sex]] || [[Vivid]] || [[2004]] | |||
|- | |- | ||
| [[Debbie Does Dallas Again]] || [[Vivid]] || [[2007]] | | [[Debbie Does Dallas Again]] || [[Vivid]] || [[2007]] | ||
|- | |- | ||
| [[Devil in Miss Jones: The Resurrection]] || [[Vivid]] || [[2010]] | | [[Devil in Miss Jones: The Resurrection]] || [[Vivid]] || [[2010]] | ||
|- | |||
| [[Dream Quest]] || [[Wicked Pictures]] || [[2000]] | |||
|- | |||
| [[Dual Identity]] || [[Vivid]] || [[2003]] | |||
|- | |- | ||
| [[Electric Sex]] || [[New Sensations]] || [[1999]] | | [[Electric Sex]] || [[New Sensations]] || [[1999]] | ||
Rad 75: | Rad 98: | ||
|- | |- | ||
| [[Extreme Close Up: Lexie]] || [[Vivid]] || [[2005]] | | [[Extreme Close Up: Lexie]] || [[Vivid]] || [[2005]] | ||
|- | |||
| [[Faraway]] || [[Vivid]] || [[2004]] | |||
|- | |- | ||
| [[Flashpoint]] || [[Wicked Pictures]] || [[1999]] | | [[Flashpoint]] || [[Wicked Pictures]] || [[1999]] | ||
|- | |- | ||
| [[Foreplay]] || [[Vivid]] || [[2007]] | | [[Foreplay]] || [[Vivid]] || [[2007]] | ||
|- | |||
| [[Heart Breaker (2002)|Heart Breaker]] || [[Vivid]] || [[2002#Filmer (premiärdatum)|2002]] | |||
|- | |- | ||
| [[Highway 2]] || [[Vivid]] || [[2001]] | | [[Highway 2]] || [[Vivid]] || [[2001]] | ||
|- | |||
| [[How Far Will You Go]] || [[Vivid]] || [[2006]] | |||
|- | |- | ||
| [[Island Fever 3]] || [[Digital Playground]] || [[2004]] | | [[Island Fever 3]] || [[Digital Playground]] || [[2004]] | ||
Rad 93: | Rad 122: | ||
|- | |- | ||
| [[Last Girl Standing]] || [[Vivid]] || [[2005]] | | [[Last Girl Standing]] || [[Vivid]] || [[2005]] | ||
|- | |||
| [[Lay Me Down]] || [[Vivid]] || [[2003]] | |||
|- | |- | ||
| [[Lone Ranger XXX: An Extreme Comixxx Parody]] || [[Exquisite]] || [[2013] | | [[Lone Ranger XXX: An Extreme Comixxx Parody]] || [[Exquisite]] || [[2013] | ||
|- | |- | ||
| [[MILF Massage Team]] || [[JM Productions]] || [[2012]] | | [[MILF Massage Team]] || [[JM Productions]] || [[2012]] | ||
|- | |||
| [[Miles From Needles]] || [[Vivid]] || [[2008]] | |||
|- | |- | ||
| [[Ms. Fortune]] || [[Vivid]] || [[2003]] | | [[Ms. Fortune]] || [[Vivid]] || [[2003]] | ||
Rad 117: | Rad 150: | ||
|- | |- | ||
| [[Pop Star]] || [[Vivid]] || [[2007]] | | [[Pop Star]] || [[Vivid]] || [[2007]] | ||
|- | |||
| [[Portrait of Sunrise]] || [[Vivid]] || [[2002]] | |||
|- | |- | ||
| [[Professional Fucks]] || [[New Release]] || [[2012]] | | [[Professional Fucks]] || [[New Release]] || [[2012]] | ||
|- | |- | ||
| [[Queen's Challenge]] || [[Sin City]] || [[1997]] | | [[Queen's Challenge]] || [[Sin City]] || [[1997]] | ||
|- | |||
| [[Sex Safari]] || [[Wicked Pictures]] || [[1999]] | |||
|- | |- | ||
| [[Skin Trade (2004)|Skin Trade]] || [[Vivid]] || [[2004]] | | [[Skin Trade (2004)|Skin Trade]] || [[Vivid]] || [[2004]] | ||
|- | |||
| [[Shooting Savanna]] || [[Vivid]] || [[2008]] | |||
|- | |||
| [[Sounds of Obsession]] || [[Vivid]] || [[2005]] | |||
|- | |- | ||
| [[Stood Up]] || [[Vivid]] || [[2007]] | | [[Stood Up]] || [[Vivid]] || [[2007]] | ||
Rad 135: | Rad 176: | ||
|- | |- | ||
| [[This Ain't the Smurfs XXX]] || [[Hustler]] || [[2012]] | | [[This Ain't the Smurfs XXX]] || [[Hustler]] || [[2012]] | ||
|- | |||
| [[Ticket 2 Ride]] || [[Vivid]] || [[2004]] | |||
|- | |- | ||
| [[Time For Briana]] || [[Vivid]] || [[2006]] | | [[Time For Briana]] || [[Vivid]] || [[2006]] | ||
Rad 143: | Rad 186: | ||
|- | |- | ||
| [[True Hollywood Twins]] || [[Vivid]] || [[2005]] | | [[True Hollywood Twins]] || [[Vivid]] || [[2005]] | ||
|- | |||
| [[True Porn Fiction]] || [[Vivid]] || [[2005]] | |||
|- | |- | ||
| [[Two Hot]] || [[Vivid]] || [[2005]] | | [[Two Hot]] || [[Vivid]] || [[2005]] |