Evan Stone: Skillnad mellan sidversioner
m
Bot: Automatisk textersättning: (-\| Födelsenamn(.*)\=(.*)\n +)
Sipzz (diskussion | bidrag) |
m (Bot: Automatisk textersättning: (-\| Födelsenamn(.*)\=(.*)\n +)) |
||
(15 mellanliggande sidversioner av en annan användare visas inte) | |||
Rad 5: | Rad 5: | ||
| Födelsedatum = {{Födelsedatum|1964|07|18}} | | Födelsedatum = {{Födelsedatum|1964|07|18}} | ||
| Födelseort = Dallas, Texas, [[USA]]. | | Födelseort = Dallas, Texas, [[USA]]. | ||
| Partner = Gift med [[Jessica Drake]] (2002-2004) | | Partner = Gift med [[Jessica Drake]] (2002-2004) | ||
| Dödsdatum = | | Dödsdatum = | ||
Rad 55: | Rad 54: | ||
|- | |- | ||
| [[Babysitters 2]] || [[Digital Playground]] || [[2011]] | | [[Babysitters 2]] || [[Digital Playground]] || [[2011]] | ||
|- | |||
| [[Bad Girls 3 (2010)|Bad Girls 3]] || [[Digital Playground]] || [[2010]] | |||
|- | |- | ||
| [[Batman XXX: A Porn Parody]] || [[Vivid]] || [[2010#Filmer (premiärdatum)|2010]] | | [[Batman XXX: A Porn Parody]] || [[Vivid]] || [[2010#Filmer (premiärdatum)|2010]] | ||
Rad 63: | Rad 64: | ||
|- | |- | ||
| [[Best Friends (2000)|Best Friends]] || [[VCA]] || [[2000]] | | [[Best Friends (2000)|Best Friends]] || [[VCA]] || [[2000]] | ||
|- | |||
| [[Blonde And Blonder (2004)|Blonde And Blonder]] || [[Vivid]] || [[2004]] | |||
|- | |- | ||
| [[Blush]] || [[Vivid]] || [[2006]] | | [[Blush]] || [[Vivid]] || [[2006]] | ||
|- | |- | ||
| [[Broad Strokes]] || [[Vivid]] || [[2004]] | | [[Broad Strokes]] || [[Vivid]] || [[2004]] | ||
|- | |||
| [[Burnt Fury]] || [[Vivid]] || [[2007]] | |||
|- | |||
| [[Cassidey's Day Off]] || [[Vivid]] || [[2007]] | |||
|- | |- | ||
| [[Chemistry 4]] || [[Vivid]] || [[2008]] | | [[Chemistry 4]] || [[Vivid]] || [[2008]] | ||
|- | |||
| [[Cinema Obscura]] || [[Vivid]] || [[2004]] | |||
|- | |- | ||
| [[Civilian Sex]] || [[Vivid]] || [[2004]] | | [[Civilian Sex]] || [[Vivid]] || [[2004]] | ||
Rad 75: | Rad 84: | ||
|- | |- | ||
| [[Devil in Miss Jones: The Resurrection]] || [[Vivid]] || [[2010]] | | [[Devil in Miss Jones: The Resurrection]] || [[Vivid]] || [[2010]] | ||
|- | |||
| [[Dream Quest]] || [[Wicked Pictures]] || [[2000]] | |||
|- | |||
| [[Dual Identity]] || [[Vivid]] || [[2003]] | |||
|- | |- | ||
| [[Electric Sex]] || [[New Sensations]] || [[1999]] | | [[Electric Sex]] || [[New Sensations]] || [[1999]] | ||
Rad 85: | Rad 98: | ||
|- | |- | ||
| [[Extreme Close Up: Lexie]] || [[Vivid]] || [[2005]] | | [[Extreme Close Up: Lexie]] || [[Vivid]] || [[2005]] | ||
|- | |||
| [[Faraway]] || [[Vivid]] || [[2004]] | |||
|- | |- | ||
| [[Flashpoint]] || [[Wicked Pictures]] || [[1999]] | | [[Flashpoint]] || [[Wicked Pictures]] || [[1999]] | ||
Rad 113: | Rad 128: | ||
|- | |- | ||
| [[MILF Massage Team]] || [[JM Productions]] || [[2012]] | | [[MILF Massage Team]] || [[JM Productions]] || [[2012]] | ||
|- | |||
| [[Miles From Needles]] || [[Vivid]] || [[2008]] | |||
|- | |- | ||
| [[Ms. Fortune]] || [[Vivid]] || [[2003]] | | [[Ms. Fortune]] || [[Vivid]] || [[2003]] | ||
Rad 133: | Rad 150: | ||
|- | |- | ||
| [[Pop Star]] || [[Vivid]] || [[2007]] | | [[Pop Star]] || [[Vivid]] || [[2007]] | ||
|- | |||
| [[Portrait of Sunrise]] || [[Vivid]] || [[2002]] | |||
|- | |- | ||
| [[Professional Fucks]] || [[New Release]] || [[2012]] | | [[Professional Fucks]] || [[New Release]] || [[2012]] | ||
|- | |- | ||
| [[Queen's Challenge]] || [[Sin City]] || [[1997]] | | [[Queen's Challenge]] || [[Sin City]] || [[1997]] | ||
|- | |||
| [[Sex Safari]] || [[Wicked Pictures]] || [[1999]] | |||
|- | |- | ||
| [[Skin Trade (2004)|Skin Trade]] || [[Vivid]] || [[2004]] | | [[Skin Trade (2004)|Skin Trade]] || [[Vivid]] || [[2004]] | ||
|- | |||
| [[Shooting Savanna]] || [[Vivid]] || [[2008]] | |||
|- | |||
| [[Sounds of Obsession]] || [[Vivid]] || [[2005]] | |||
|- | |- | ||
| [[Stood Up]] || [[Vivid]] || [[2007]] | | [[Stood Up]] || [[Vivid]] || [[2007]] | ||
Rad 151: | Rad 176: | ||
|- | |- | ||
| [[This Ain't the Smurfs XXX]] || [[Hustler]] || [[2012]] | | [[This Ain't the Smurfs XXX]] || [[Hustler]] || [[2012]] | ||
|- | |||
| [[Ticket 2 Ride]] || [[Vivid]] || [[2004]] | |||
|- | |- | ||
| [[Time For Briana]] || [[Vivid]] || [[2006]] | | [[Time For Briana]] || [[Vivid]] || [[2006]] | ||
Rad 159: | Rad 186: | ||
|- | |- | ||
| [[True Hollywood Twins]] || [[Vivid]] || [[2005]] | | [[True Hollywood Twins]] || [[Vivid]] || [[2005]] | ||
|- | |||
| [[True Porn Fiction]] || [[Vivid]] || [[2005]] | |||
|- | |- | ||
| [[Two Hot]] || [[Vivid]] || [[2005]] | | [[Two Hot]] || [[Vivid]] || [[2005]] |