Joel Lawrence: Skillnad mellan sidversioner
m
Bot: Automatisk textersättning: (-\| Födelsenamn(.*)\=(.*)\n +)
Sipzz (diskussion | bidrag) (→Filmografi (urval): +1) |
m (Bot: Automatisk textersättning: (-\| Födelsenamn(.*)\=(.*)\n +)) |
||
(6 mellanliggande sidversioner av en annan användare visas inte) | |||
Rad 6: | Rad 6: | ||
| Stjärntecken = Jungfru | | Stjärntecken = Jungfru | ||
| Födelseort = Pennsylvania, [[USA]] | | Födelseort = Pennsylvania, [[USA]] | ||
| Partner = | | Partner = | ||
| Dödsdatum = | | Dödsdatum = | ||
Rad 46: | Rad 45: | ||
{| class="wikitable collapsible collapsed sortable" | {| class="wikitable collapsible collapsed sortable" | ||
! Titel !! Studio !! År | ! Titel !! Studio !! År | ||
|- | |||
| [[Aftermath]] || [[Vivid]] || [[2004]] | |||
|- | |||
| [[Big Natural Tits 13]] || [[Evil Angel]] || [[2005]] | |||
|- | |- | ||
| [[Caught Stealing]] || [[Vivid]] || [[2003]] | | [[Caught Stealing]] || [[Vivid]] || [[2003]] | ||
|- | |- | ||
| [[Deep Inside Stacy Valentine]] || [[VCA]] || [[2000]] | | [[Deep Inside Stacy Valentine]] || [[VCA]] || [[2000]] | ||
|- | |||
| [[End Game]] || [[Vivid]] || [[2005]] | |||
|- | |||
| [[Grand Theft Anal 4]] || [[Zero Tolerance]] || [[2004]] | |||
|- | |- | ||
| [[Highway 1]] || [[Vivid]] || [[1999]] | | [[Highway 1]] || [[Vivid]] || [[1999]] | ||
|- | |- | ||
| [[Jack's Playground 4]] || [[Digital Playground]] || [[2003]] | | [[Jack's Playground 4]] || [[Digital Playground]] || [[2003]] | ||
|- | |||
| [[Karma (2002)|Karma]] || [[Metro]] || [[2002#Filmer (premiärdatum)|2002]] | |||
|- | |- | ||
| [[Makin' It]] || [[Wicked Pictures]] || [[2002]] | | [[Makin' It]] || [[Wicked Pictures]] || [[2002]] | ||
Rad 62: | Rad 71: | ||
|- | |- | ||
| [[Taboo 2001: Sex Odyssey]] || [[Metro]] || [[2001]] | | [[Taboo 2001: Sex Odyssey]] || [[Metro]] || [[2001]] | ||
|- | |||
| [[The Scent]] || [[Vivid]] || [[2002]] | |||
|- | |- | ||
| [[Torrid Without A Cause 2]] || [[Vivid]] || [[1990]] | | [[Torrid Without A Cause 2]] || [[Vivid]] || [[1990]] |