John Decker: Skillnad mellan sidversioner
m
Bot: Automatisk textersättning: (-\| Födelsenamn(.*)\=(.*)\n +)
Sipzz (diskussion | bidrag) |
m (Bot: Automatisk textersättning: (-\| Födelsenamn(.*)\=(.*)\n +)) |
||
(En mellanliggande sidversion av en annan användare visas inte) | |||
Rad 7: | Rad 7: | ||
| Sexuell läggning = | | Sexuell läggning = | ||
| Födelseort = Los Angeles, Kalifornien, [[USA]] | | Födelseort = Los Angeles, Kalifornien, [[USA]] | ||
| Partner = Tami Monroe (199?-199?) <br> Roxanne Hall (1996-99) <br> Jewel Valmont (2001-) | | Partner = Tami Monroe (199?-199?) <br> Roxanne Hall (1996-99) <br> Jewel Valmont (2001-) | ||
| Dödsdatum = <!-- {{Död datum och ålder|1993|2|24|1941|4|12}} --> | | Dödsdatum = <!-- {{Död datum och ålder|1993|2|24|1941|4|12}} --> | ||
Rad 61: | Rad 60: | ||
|- | |- | ||
| [[Highway 2]] || [[2001]] || [[Vivid]] | | [[Highway 2]] || [[2001]] || [[Vivid]] | ||
|- | |||
| [[Hot Orchid]] || [[2002]] || [[Vivid]] | |||
|- | |- | ||
| [[Love 'em or leave 'em]] || [[2004]] || [[Vivid]] | | [[Love 'em or leave 'em]] || [[2004]] || [[Vivid]] | ||
|- | |- | ||
| [[Naked Scandal]] || [[ | | [[Naked Scandal]] || [[1996]] || [[Heatwave]] | ||
|- | |- | ||
| [[No Strings]] || [[2004]] || [[Vivid]] | | [[No Strings]] || [[2004]] || [[Vivid]] |