Keisha Grey: Skillnad mellan sidversioner
m
Bot: Automatisk textersättning: (-\| Födelsenamn(.*)\=(.*)\n +)
Sipzz (diskussion | bidrag) |
m (Bot: Automatisk textersättning: (-\| Födelsenamn(.*)\=(.*)\n +)) |
||
(En mellanliggande sidversion av en annan användare visas inte) | |||
Rad 9: | Rad 9: | ||
| Etnicitet = [[Europeisk]] | | Etnicitet = [[Europeisk]] | ||
| Nationalitet = [[Amerikanska]] | | Nationalitet = [[Amerikanska]] | ||
| Partner = | | Partner = | ||
| Dödsdatum = <!-- {{Död datum och ålder|1993|2|24|1941|4|12}} --> | | Dödsdatum = <!-- {{Död datum och ålder|1993|2|24|1941|4|12}} --> | ||
Rad 63: | Rad 62: | ||
|- | |- | ||
| [[Beautiful Solo 2]] || [[New Sensations]] || [[2014]] | | [[Beautiful Solo 2]] || [[New Sensations]] || [[2014]] | ||
|- | |||
| [[Best New Starlets 2015]] || [[2015]] || [[Elegant Angel]] | |||
|- | |- | ||
| [[Big Wet Interracial Asses]] || [[Elegant Angel]] || 2015 | | [[Big Wet Interracial Asses]] || [[Elegant Angel]] || 2015 | ||
|- | |||
| [[Big Wet Tits 14]] || [[Elegant Angel]] || [[2015]] | |||
|- | |- | ||
| [[Brothers and Sisters 2]] || [[New Sensations]] || [[2014]] | | [[Brothers and Sisters 2]] || [[New Sensations]] || [[2014]] | ||
Rad 77: | Rad 80: | ||
|- | |- | ||
| [[Keisha]] || [[Mile High]] || [[2014]] | | [[Keisha]] || [[Mile High]] || [[2014]] | ||
|- | |||
| [[Keisha Grey Is Tit Woman]] || [[Elegant Angel]] || 2016 | |||
|- | |- | ||
| [[Keisha Grey vs. Karlee Grey]] || [[Zero Tolerance]] || [[2017]] | | [[Keisha Grey vs. Karlee Grey]] || [[Zero Tolerance]] || [[2017]] | ||
Rad 95: | Rad 100: | ||
|- | |- | ||
| [[Slut Puppies 8]] || [[Jules Jordan Video]] || [[2014]] | | [[Slut Puppies 8]] || [[Jules Jordan Video]] || [[2014]] | ||
|- | |||
| [[Tremendous Tits]] || [[Elegant Angel]] || 2016 | |||
|- | |- | ||
| [[Young and Blossomed]] || [[Juicy Entertainment]] || [[2014]] | | [[Young and Blossomed]] || [[Juicy Entertainment]] || [[2014]] | ||
|- | |- | ||
| [[Young and Glamorous 6]] || [[Jules Jordan Video]] || [[2014]] | | [[Young and Glamorous 6]] || [[Jules Jordan Video]] || [[2014]] | ||
|- | |||
| [[Young and Natural]] || [[Elegant Angel]] || 2016 | |||
|} | |} | ||