T.J. Cummings: Skillnad mellan sidversioner
m
Bot: Automatisk textersättning: (-\| Födelsenamn(.*)\=(.*)\n +)
Sipzz (diskussion | bidrag) |
m (Bot: Automatisk textersättning: (-\| Födelsenamn(.*)\=(.*)\n +)) |
||
(5 mellanliggande sidversioner av en annan användare visas inte) | |||
Rad 9: | Rad 9: | ||
| Etnicitet = [[Europeisk]] | | Etnicitet = [[Europeisk]] | ||
| Nationalitet = <!-- [[Amerikanska]] --> | | Nationalitet = <!-- [[Amerikanska]] --> | ||
| Partner = | | Partner = | ||
| Dödsdatum = <!-- {{Död datum och ålder|1993|2|24|1941|4|12}} --> | | Dödsdatum = <!-- {{Död datum och ålder|1993|2|24|1941|4|12}} --> | ||
Rad 62: | Rad 61: | ||
|- | |- | ||
| [[Any Dorm In A Storm]] || [[Vivid]] || [[2003]] | | [[Any Dorm In A Storm]] || [[Vivid]] || [[2003]] | ||
|- | |||
| [[C Men]] || [[Vivid]] || [[2002]] | |||
|- | |||
| [[C Men 2]] || [[Vivid]] || [[2003]] | |||
|- | |- | ||
| [[Fuck Slaves 3]] || [[Evil Angel]] || [[2008]] | | [[Fuck Slaves 3]] || [[Evil Angel]] || [[2008]] | ||
Rad 76: | Rad 79: | ||
|- | |- | ||
| [[Jersey Shore XXX: A Porn Parody]] || [[Adam & Eve]] || [[2010]] | | [[Jersey Shore XXX: A Porn Parody]] || [[Adam & Eve]] || [[2010]] | ||
|- | |||
| [[Piece of the Action]] || [[Wicked Pictures]] || [[2010]] | |||
|- | |- | ||
| [[Ring]] || [[Wicked Pictures]] || [[2013]] | | [[Ring]] || [[Wicked Pictures]] || [[2013]] | ||
Rad 84: | Rad 89: | ||
|- | |- | ||
| [[Titsicle]] || [[Vivid]] || [[2003]] | | [[Titsicle]] || [[Vivid]] || [[2003]] | ||
|- | |||
| [[Underworld (2013)|Underworld]] || [[Wicked Pictures]] || [[2013]] | |||
|- | |- | ||
| [[Whatever It Takes]] || [[Wicked Pictures]] || [[2010]] | | [[Whatever It Takes]] || [[Wicked Pictures]] || [[2010]] | ||
|- | |||
| [[Women In Black 2]] || [[Heatwave]] || [[2006]] | |||
|- | |||
| [[Young Sluts, Inc. 3]] || [[Hustler]] || [[2002]] | |||
|} | |} | ||