Toni Ribas: Skillnad mellan sidversioner
Sipzz (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
m Bot: Automatisk textersättning: (-\| Födelsenamn(.*)\=(.*)\n +) |
||
(9 mellanliggande sidversioner av en annan användare visas inte) | |||
Rad 7: | Rad 7: | ||
| Sexuell läggning = | | Sexuell läggning = | ||
| Födelseort = [[Spanien]] | | Födelseort = [[Spanien]] | ||
| Partner = [[Sophie Evans]] (????–2005) | | Partner = [[Sophie Evans]] (????–2005) | ||
| Dödsdatum = <!-- {{Död datum och ålder|1993|2|24|1941|4|12}} --> | | Dödsdatum = <!-- {{Död datum och ålder|1993|2|24|1941|4|12}} --> | ||
Rad 53: | Rad 52: | ||
! Titel !! Studio !! År | ! Titel !! Studio !! År | ||
|- | |- | ||
| [[Ass Titans]] || [[Evil Angel]] || [[2012]] | | [[Asian Bombshells 2]] || Elegant Angel || 2015 | ||
|- | |||
| [[Asian Girls]] || [[Private]] || [[2003]] | |||
|- | |||
| [[Ass Titans]] || [[Evil Angel]] || [[2008]] | |||
|- | |||
| [[Ass Titans 2]] || [[Evil Angel]] || [[2009]] | |||
|- | |||
| [[Ass Titans 3]] || [[Evil Angel]] || [[2009]] | |||
|- | |||
| [[Ass Titans 5]] || [[Evil Angel]] || [[2011]] | |||
|- | |||
| [[Hotwife Bound]] || [[New Sensations]] || [[2016]] | |||
|- | |||
| [[Hotwife Bound 2]] || [[New Sensations]] || [[2017]] | |||
|- | |||
| [[Internal Damnation 5]] || [[Jules Jordan Video]] || [[2012]] | |||
|- | |||
| [[It's a Family Thing]] || [[Elegant Angel]] || [[2016]] | |||
|- | |||
| [[Oil Explosion 2]] || [[Evil Angel]] || [[2017]] | |||
|- | |||
| [[Sperm Bank]] || [[Wicked Pictures]] || [[2012]] | |||
|- | |||
| [[Sophie Evans Exposed]] || [[New Machine]] || [[2004]] | |||
|- | |||
| [[Straight To The A 4]] || [[Red Light District]] || [[2003]] | |||
|- | |||
| [[Underworld (2013)|Underworld]] || [[Wicked Pictures]] || [[2013]] | |||
|- | |||
| [[Young Ripe Mellons 7]] || [[Red Light District]] || [[2005]] | |||
|} | |} | ||
Rad 97: | Rad 126: | ||
[[Kategori:Debut 1997]] | [[Kategori:Debut 1997]] | ||
[[Kategori:Illustration saknas]] | [[Kategori:Illustration saknas]] | ||
[[Kategori:AVN Hall of Fame]] |