Trinda Throng: Skillnad mellan sidversioner
Sipzz (diskussion | bidrag) |
Sipzz (diskussion | bidrag) mIngen redigeringssammanfattning |
||
Rad 21: | Rad 21: | ||
| Piercings = | | Piercings = | ||
| Etnicitet = [[Europeisk|Svenska]] | | Etnicitet = [[Europeisk|Svenska]] | ||
| Alias = | | Alias = Trinda Trong | ||
| Debut år = | | Debut år = | ||
| Debutfilm = | | Debutfilm = | ||
Rad 72: | Rad 72: | ||
|- | |- | ||
| [[Midsommarfesten]] || 2009 | | [[Midsommarfesten]] || 2009 | ||
|- | |||
| [[Linda's Lust]] || 2006 | |||
|} | |} | ||