avs, delete, rollback, Administratörer
17 279
redigeringar
Sipzz (diskussion | bidrag) mIngen redigeringssammanfattning |
Sipzz (diskussion | bidrag) (→Filmografi (urval): utökning) |
||
Rad 52: | Rad 52: | ||
|- | |- | ||
| [[150 Nordiska kaskader]] || [[Maxs]] || || 2002 | | [[150 Nordiska kaskader]] || [[Maxs]] || || 2002 | ||
|- | |||
| [[Aktuell Rapport Video 10]] || [[Aktuell Rapport]] || || 1997 | |||
|- | |||
| [[All Star Blondes]] || || || 2001 | |||
|- | |- | ||
| [[Big Tops 3]] || [[Metro]] || Anal Facial || 2000 | | [[Big Tops 3]] || [[Metro]] || Anal Facial || 2000 | ||
Rad 61: | Rad 65: | ||
| [[Butt Row: Eurostyle 2]] || [[Evil Angel]] || Anal/Facial || 1998 | | [[Butt Row: Eurostyle 2]] || [[Evil Angel]] || Anal/Facial || 1998 | ||
|- | |- | ||
| [[Cum Shots 1]] || [[Anabolic Video]] || Facial || 2000 | | [[Cum Shots 1]] || [[Anabolic Video]] || Facial || 2000 | ||
|- | |||
| [[Cum Shots 5]] || || || 2001 | |||
|- | |||
| [[Danish Cherry Poppers 1]] || || || 1998 | |||
|- | |||
| [[De professionelle]] || || || 1999 | |||
|- | |- | ||
| [[Dinner Party 2]] || [[Adam & Eve]] || Facial/IR || 1996 | | [[Dinner Party 2]] || [[Adam & Eve]] || Facial/IR || 1996 | ||
Rad 70: | Rad 80: | ||
|- | |- | ||
| [[Fresh Meat 3]] || [[Evil Angel]] || Facial/Bald || 1996 | | [[Fresh Meat 3]] || [[Evil Angel]] || Facial/Bald || 1996 | ||
|- | |||
| [[Frække piger]] || || || 1998 | |||
|- | |- | ||
| [[Fuck You Ass Whores 1]] || [[Amazing]] || Anal || 1998 | | [[Fuck You Ass Whores 1]] || [[Amazing]] || Anal || 1998 | ||
Rad 84: | Rad 96: | ||
|- | |- | ||
| [[Nasty Nymphos 20]] || [[Anabolic Video]] || Anal/Facial || 1997 | | [[Nasty Nymphos 20]] || [[Anabolic Video]] || Anal/Facial || 1997 | ||
|- | |||
| [[Naughty Dina]] || || || 2000 | |||
|- | |||
| [[Nordiska nybörjare]] || [[Maxs]] || || 1997 | |||
|- | |- | ||
| [[Nordiska nybörjare 3]] || [[Maxs]] || || 1997 | | [[Nordiska nybörjare 3]] || [[Maxs]] || || 1997 | ||
|- | |- | ||
| [[Operation Sex Siege]] || [[Private]] || Facial/Bald || 1997 | | [[Operation Sex Siege]] || [[Private]] || Facial/Bald || 1997 | ||
|- | |||
| [[Private: Millennium]] || || || 2000 | |||
|- | |||
| [[Seventeen Special 30]] || || || 1997 | |||
|- | |- | ||
| [[Sex And Guns]] || [[Private]] || Facial/Bald || 2003 | | [[Sex And Guns]] || [[Private]] || Facial/Bald || 2003 | ||
|- | |||
| [[Sex-Logen]] || || || 1999 | |||
|- | |- | ||
| [[Sex Voyage]] || [[Private]] || Anal/Facial/Bald || 1997 | | [[Sex Voyage]] || [[Private]] || Anal/Facial/Bald || 1997 | ||
|- | |||
| [[Sluts of Scandinavia]] || || || 1996 | |||
|- | |||
| [[Store danske bryster]] || || || 1999 | |||
|- | |- | ||
| [[Svenska pumor]] || [[Bestseller]] || || 1997 | | [[Svenska pumor]] || [[Bestseller]] || || 1997 | ||
|- | |||
| [[Sunrise Adams & Friends]] || || || 2004 | |||
|- | |- | ||
| [[Think Sphinc]] || [[Seymore Butts]] || Anal/Facial || 1998 | | [[Think Sphinc]] || [[Seymore Butts]] || Anal/Facial || 1998 |