avs, delete, rollback, Administratörer
17 279
redigeringar
Sipzz (diskussion | bidrag) |
Sipzz (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 4: | Rad 4: | ||
* [{{AVS|Penthouse.com}} Penthouse officiell webbsida] | * [{{AVS|Penthouse.com}} Penthouse officiell webbsida] | ||
* [http://www.21centurypenthousepets.com/ Penthouse Pets genom 21-århundradet] | * [http://www.21centurypenthousepets.com/ Penthouse Pets genom 21-århundradet] | ||
== 2020-2024 == | |||
{| class="wikitable" style="text-align:center;" width="80%" | |||
|- | |||
| width="7%" | '''Månad / År '''|| width="15%" | '''2020''' || width="15%" | '''2021''' || width="15%" | '''2022''' || width="15%" | '''2023''' || width="15%" | '''2024''' | |||
|- | |||
| '''Januari''' || [[Bunny Colby]] || – || – || – || – | |||
|- | |||
| '''Februari''' || [[Gabbie Carter]] || – || – || – || – | |||
|- | |||
| '''Mars''' || [[Meaghan Stanfill]] || – || – || – || – | |||
|- | |||
| '''April''' || [[Violet Summers]] || – || – || – || – | |||
|- | |||
| '''Maj''' || – || – || – || – || – | |||
|- | |||
| '''Juni''' || – || – || – || – || – | |||
|- | |||
| '''Juli''' || – || – || – || – || – | |||
|- | |||
| '''August''' || – || – || – || – || – | |||
|- | |||
| '''September''' || – || – || – || – || – | |||
|- | |||
| '''Oktober''' || – || – || – || – || – | |||
|- | |||
| '''November''' || – || – || – || – || – | |||
|- | |||
| '''December''' || – || – || – || – || – | |||
|} | |||
== 2015-2019 == | == 2015-2019 == | ||
Rad 10: | Rad 40: | ||
| width="7%" | '''Månad / År '''|| width="15%" | '''2015''' || width="15%" | '''2016''' || width="15%" | '''2017''' || width="15%" | '''2018''' || width="15%" | '''2019''' | | width="7%" | '''Månad / År '''|| width="15%" | '''2015''' || width="15%" | '''2016''' || width="15%" | '''2017''' || width="15%" | '''2018''' || width="15%" | '''2019''' | ||
|- | |- | ||
| '''Januari''' || [[Aspen Rae]] || [[Christiana Cinn]] || [[Naomi Woods]] || [[Alex De La Flor]] || | | '''Januari''' || [[Aspen Rae]] || [[Christiana Cinn]] || [[Naomi Woods]] || [[Alex De La Flor]] || [[Jisel Lynn]] | ||
|- | |- | ||
| '''Februari''' || [[Kenna James]] || [[Darcie Dolce]] || [[Uma Jolie]] || [[Giselle Palmer]] || | | '''Februari''' || [[Kenna James]] || [[Darcie Dolce]] || [[Uma Jolie]] || [[Giselle Palmer]] || [[Anna Lisa Wagner]] | ||
|- | |- | ||
| '''Mars''' || [[Ava Dalush]] || [[Blake Eden]] || [[Riley Nixon]] || || | | '''Mars''' || [[Ava Dalush]] || [[Blake Eden]] || [[Riley Nixon]] || [[Alexa Grace]] || [[Jay Marie]] | ||
|- | |- | ||
| '''April''' || [[Aleksa Slusarchi]] || [[Jenna Sativa]] || [[Niki Skyler]] || || | | '''April''' || [[Aleksa Slusarchi]] || [[Jenna Sativa]] || [[Niki Skyler]] || [[Shyla Jennings]] || [[Autumn Falls]] | ||
|- | |- | ||
| '''Maj''' || [[Kendra Sunderland]] || [[Paulini]] || [[Charlotte Stokely]] || || | | '''Maj''' || [[Kendra Sunderland]] || [[Paulini]] || [[Charlotte Stokely]] || [[Sabina Rouge]] || [[Emily Willis]] | ||
|- | |- | ||
| '''Juni''' || [[Jenna Ivory]] || [[Lily Ivy]] || [[Olive Glass]] || || | | '''Juni''' || [[Jenna Ivory]] || [[Lily Ivy]] || [[Olive Glass]] || [[Scarlett Sage]] || [[Addie Andrews]] | ||
|- | |- | ||
| '''Juli''' || [[Tomi Taylor]] || [[Noelle Monique]] || [[Manda Kay]] || || | | '''Juli''' || [[Tomi Taylor]] || [[Noelle Monique]] || [[Manda Kay]] || [[Leigh Raven]] || [[Ora Young]] | ||
|- | |- | ||
| '''August''' || [[Samantha Bentley]] || [[Lana Rhoades]] || [[Gina Valentina]] || || | | '''August''' || [[Samantha Bentley]] || [[Lana Rhoades]] || [[Gina Valentina]] || [[Sloan Harper]] || [[Savannah Sixx]] | ||
|- | |- | ||
| '''September''' || [[Jenna Reid]] || [[Misty Lovelace]] || [[Molly Stewart]] || || | | '''September''' || [[Jenna Reid]] || [[Misty Lovelace]] || [[Molly Stewart]] || [[Gianna Dior]] || [[Naomi Swann]] | ||
|- | |- | ||
| '''Oktober''' || [[Anna Lee]] || [[Mia Malkova]] || [[Ayumi Anime]] || || | | '''Oktober''' || [[Anna Lee]] || [[Mia Malkova]] || [[Ayumi Anime]] || [[Ivy Wolfe]] || [[Liv Wild]] | ||
|- | |- | ||
| '''November''' || [[Bailey Rayne]] || [[Mary Moody]] || [[Blaire Ivory]] || || | | '''November''' || [[Bailey Rayne]] || [[Mary Moody]] || [[Blaire Ivory]] || [[Ella Silver]] || [[Lacy Lennon]] | ||
|- | |- | ||
| '''December''' || [[Alex Grey]] || [[Blake]] || [[Eva Lovia]] || || | | '''December''' || [[Alex Grey]] || [[Blake]] || [[Eva Lovia]] || [[Alina Lopez]] || [[Anny Aurora]] | ||
|} | |} | ||