avs, delete, rollback, Administratörer
17 279
redigeringar
Sipzz (diskussion | bidrag) |
Sipzz (diskussion | bidrag) |
||
(9 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 3: | Rad 3: | ||
== Externa länkar == | == Externa länkar == | ||
* [http://www.playboy.com/girls/playmates/ Playboy Playmates] | * [http://www.playboy.com/girls/playmates/ Playboy Playmates] | ||
== 2015-2019 == | |||
{| class="wikitable" style="text-align:center;" width="100%" | |||
|- | |||
| width="7%" | '''Månad / År '''|| width="15%" | '''2015''' || width="15%" | '''2016''' || width="15%" | '''2017''' || width="15%" | '''2018''' || width="15%" | '''2019''' | |||
|- | |||
| '''Januari''' || [[Brittny Ward]] || [[Amberleigh West]] || [[Bridget Malcolm]] || [[Kayla Garvin]] || [[Vendela Lindblom]] | |||
|- | |||
| '''Februari''' || [[Kayslee Collins]] || [[Kristy Garett]] || [[Joy Corrigan]] || [[Megan Samperi]] || [[Megan Moore]] | |||
|- | |||
| '''Mars''' || [[Chelsie Aryn]] || [[Dree Hemingway]] || [[Elizabeth Elam]] || [[Jenny Watwood]] || [[Miki Hamano]] | |||
|- | |||
| '''April''' || [[Alexandra Tyler]] || [[Camille Rowe]] || [[Nina Daniele]] || [[Nereyda Bird]] || [[Fo Porter]] | |||
|- | |||
| '''Maj''' || [[Brittany Brousseau]] || [[Brook Power]] || [[Lada Kravchenko]] || [[Shauna Sexton]] || [[Abigail O'Neill]] | |||
|- | |||
| '''Juni''' || [[Kaylia Cassandra]] || [[Josie Canseco]] || [[Elsie Hewitt]] || [[Cassandra Dawn]] || [[Yoli Lara]] | |||
|- | |||
| '''Juli''' || [[Kayla Rae Reid]] || [[Ali Michael]] || [[Dana Taylor]] || [[Valeria Lakhina]] || [[Teela LaRoux]] | |||
|- | |||
| '''August''' || [[Dominique Jane]] || [[Valerie van der Graaf]] || [[Liza Kei]] || [[Lorena Medina]] || [[Geena Rocero]] | |||
|- | |||
| '''September''' || [[Monica Sims]] || [[Kelly Gale]] || [[Jessica Wall]] || [[Kirby Griffin]] || [[Sophie O’Neil]] | |||
|- | |||
| '''Oktober''' || [[Ana Cheri]] || [[Allie Silva]] || [[Milan Dixon]] || [[Olga de Mar]] || [[Hilda Dias Pimentel]] | |||
|- | |||
| '''November''' || [[Rachel Harris]] || [[Ashley Smith]] || [[Ines Rau]] || [[Shelby Rose]] || [[Gillian Chan]] | |||
|- | |||
| '''December''' || [[Eugena Washington]] || [[Eniko Mihalik]] || [[Allie Leggett]] || [[Jordan Emanuel]] || [[Jordy Murray]] | |||
|} | |||
== 2010-2014 == | == 2010-2014 == |