avs, delete, rollback, Administratörer
17 279
redigeringar
Sipzz (diskussion | bidrag) |
Sipzz (diskussion | bidrag) (→Filmografi (urval): omarbetning) |
||
Rad 53: | Rad 53: | ||
== Filmografi (urval) == | == Filmografi (urval) == | ||
{| class="wikitable collapsible collapsed sortable" | |||
! Titel !! Studio !! År | |||
|- | |||
| [[Debbie Does Dallas Again]] || [[Vivid]] || [[2007]] | |||
|- | |||
| [[Girl of my Dreams]] || [[Vivid]] || [[2002]] | |||
|- | |||
| [[Heart Breaker (Jenna Jameson)|Heart Breaker]] || [[Vivid]] || [[2008]] | |||
|- | |||
| [[I Love This Business]] || [[Vivid]] || [[2004]] | |||
|- | |||
| [[L'affaire]] || [[Vivid]] || [[2004]] | |||
|- | |||
| [[Looking In]] || [[Vivid]] || [[2003]] | |||
|- | |||
| [[Stood Up]] || [[Vivid]] || [[2007]] | |||
|- | |||
| [[Where the Boys Aren't 18]] || [[Vivid]] || [[2007]] | |||
|- | |||
| [[Where the Boys Aren't 19]] || [[Vivid]] || [[2008]] | |||
|} | |||
== Priser och utmärkelser == | == Priser och utmärkelser == |