Mr. Pete: Skillnad mellan sidversioner
m
Bot: Automatisk textersättning: (-\| Födelsenamn(.*)\=(.*)\n +)
Sipzz (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
m (Bot: Automatisk textersättning: (-\| Födelsenamn(.*)\=(.*)\n +)) |
||
(2 mellanliggande sidversioner av en annan användare visas inte) | |||
Rad 7: | Rad 7: | ||
| Sexuell läggning = | | Sexuell läggning = | ||
| Födelseort = Las Vegas, Nevada, [[USA]] | | Födelseort = Las Vegas, Nevada, [[USA]] | ||
| Partner = | | Partner = | ||
| Dödsdatum = <!-- {{Död datum och ålder|1993|2|24|1941|4|12}} --> | | Dödsdatum = <!-- {{Död datum och ålder|1993|2|24|1941|4|12}} --> | ||
Rad 57: | Rad 56: | ||
|- | |- | ||
| [[Brand New Faces 36]] || [[Vivid]] || [[2012]] | | [[Brand New Faces 36]] || [[Vivid]] || [[2012]] | ||
|- | |||
| [[Bush 5]] || [[Elegant Angel]] || [[2016]] | |||
|- | |- | ||
| [[Busty Construction Girls]] || [[Elegant Angel]] || [[2012]] | | [[Busty Construction Girls]] || [[Elegant Angel]] || [[2012]] | ||
|- | |||
| [[Car Wash Girls 3]] || [[Elegant Angel]] || [[2015]] | |||
|- | |- | ||
| [[Gina Lynn's Dark Side]] || [[Evil Angel]] || [[2004]] | | [[Gina Lynn's Dark Side]] || [[Evil Angel]] || [[2004]] |