avs, delete, rollback, Administratörer
17 279
redigeringar
Sipzz (diskussion | bidrag) (→Filmografi: omarbetning) |
Sipzz (diskussion | bidrag) (→Filmografi (urval): +1) |
||
Rad 51: | Rad 51: | ||
|- | |- | ||
| [[Mirage 1]] || [[VCA]] || [[1991]] | | [[Mirage 1]] || [[VCA]] || [[1991]] | ||
|- | |||
| [[Mirage 2]] || [[VCA]] || [[1992]] | |||
|- | |- | ||
| [[Romeo and Juliet (1988)|Romeo and Juliet]] || [[Western Visuals]] || [[1988]] | | [[Romeo and Juliet (1988)|Romeo and Juliet]] || [[Western Visuals]] || [[1988]] |